audyt seo

Oferujemy audyty stron internetowych z analizą skoncentrowaną na dostosowanie ich do wymagań wyszukiwarek internetowych (Google). Audyt SEO ma na celu zidentyfikowanie błędów optymalizacyjnych i wskazanie konkrentych rozwiązań istniejących problemów.

Co obejmuje audyt?

Dlaczego audyt strony jest ważny?

Poprawna optymalizacja strony internetowej odgrywa decydującą rolę w procesie pozycjonowania stron. Do jej głównych celów należy wskazanie wyszukiwarce, czego strona dotyczy i na jakie problemy użytkowników udziela odpowiedzi, usunięcie błędów, które dla wyszukiwarek internetowych oznaczają niską wartość strony oraz odpowiedni przepłw "mocy pozycjonującej" w strukturze strony.

Audyt SEO powinien być punktem wyjścia dla każdego procesu pozycjonowania, ponieważ prowadzi do zidentyfikowania słabych i mocnych stron serwisu, dla którego jest wykonywana usługa. W wyniku audytu powstaje raport wyszczególniający wskazówki optymalizacyjne, które w WebWise wdrażamy sami lub pozostawiamy wprowadzenie zmian dla klienta.

Inną sytuacją wymagającą przeprowadzenia audytu strony jest nagły spadek pozycji i utrata ruchu z wyników organicznych. Wtedy celem audytu jest znalezienie przyczyny spadku strony w Google i zaproponowanie działań naprawczych.

Badanie słów kluczowych wykonywane w trakcie audytu ma na celu zidentyfikowanie szans strony internetowej, czyli słów, na które strona powinna znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Wynikiem tego procesu jest lista fraz, z których strona może generować wysoko konwertujący ruch i zapewnić klientowi zwrot z inwestycji.

Korzyści dla klienta z audytu SEO

Cena audytu SEO

Koszt wykonania audytu jest uzależniony od wielkości i typu strony internetowej, dlatego wyceny są przygotowywane indywidualnie.

Wizytówki firmowe, które z reguły charakteryzują się niską złożonością i małą ilością podstron wymagają niższego nakładu pracy co zdecydowanie obniża cenę przygotowania raportu.

Sklepy internetowe i bardziej złożone serwisy, jak np. strony z treścią tworzoną przez użytkowników przez swoją rozbudowaną strukturę wymagają zaangażowania w dużo większym stopniu.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy na usługę pozycjonowania otrzymują audyt strony za darmo.

poproś o bezpłatną wycenę